pirmdiena, 2020. gada 28. decembris

Vēstule no Tava ķermeņa



1. Es izskatos tā, kā tu domā par mani, tāpēc domā par mani, ka es esmu skaists un es būšu tāds.
2. Tad, kad tu domā par slimībām un mēģini tās atrast manī, man nākas pielāgoties tavām domām un es sāku slimot.
3. Kad tu daudz laika velti domām, kuras izsauc tevī sāpīgas emocijas, es arī sāku slimot, tāpēc, ka dārgais dzīves spēks tiek izlietots šīm domām.
4. Kad tu domā domas, kuras izsauc prieku es burtiski atplaukstu un sāku ziedēt.
5. Manas iespējas un mani resursi ir ļoti augsti. Vienkārši pārstāj mani kritizēt. Es esmu spējīgs atjaunoties. Es varu izveseļoties, pat tad, kad ārsti ir uzstādījuši neizārstējamu diagnozi.
6. Es esmu tā iekārtots, ka varu funkcionēt ļoti ilgi. Kāpēc tu jau 35-40 gados, vai pat ātrāk, sāc domāt par novecošanu? Tu padari mani vecāku ar savām domām.
7. Kad tu gatavojies kaut ko apēst, nebūtu par skādi kādreiz pajautāt man vai man tas ir vispār vajadzīgs? Ja tu iemācīsies sadzirdēt mani, es tev vienmēr atbildēšu. Un tas mums abiem nāks tikai par labu. Tu lieto ēdienu autopilotā vai arī esi salasījies kaut kādas gudras grāmatas.
8. Es vēlos pieskarties SKAISTUMAM, tāpēc nebāz manī iekšā visādas tabletes, silikonu, botoksu, akrilu, gēlus. Es varu būt skaists arī bez visa tā. Es ar lielāko prieku ieņemšu to formu, kuru tu no manis izveidosi, dodot man dažādus vingrinājumus.
9. Man ļoti patīk pastaigāties svaigā gaisā. Peldēt. Skriet. Dejot. Patīk masāžas. Sekss. Nodarbošanās, kuras tev sniedz prieku.
10. Es tev uzticos, un ja tu apēdi gabaliņu tortes un domā, ka paliksi resnāks, es tikai realizēšu tavas domas un sākšu palikt resnāks.
11. Es tevi ļoti mīlu un man ļoti gribās dzirdēt pateicības vārdus no tevis. Kaut vai dažreiz..
Pat ja tu to neizdarīsi..es vienalga tevi mīlēšu ar beznosacījuma mīlestību.
Es, tavs ķermenis, tavs Visums un arī tu esi daļiņa no varenā Visuma.
Es pateicos tev, ka tu mani uzklausīji.
Pateicos Tev, jo es eksistēju tāpēc, ka tu to vēlies un es esmu tāds, kādu tu vēlies mani redzēt. Palīdzēsim viens otram !

– Tavs ķermenis –


atrasts neta dzīlēs



pirmdiena, 2020. gada 21. decembris

Viss mainās un tā tam būs būt

                    

Visu veco, kam kalpošanas laiku ir beidzies, nomaina jaunais. Šobrīd uz Zemes vecās enerģijas nomaina jaunās enerģijas. Un tas ir normāls cikls uz Zemes.
Šobrīd redzam, kā vecais negribīgi cīnās par palikšanu un ļoti nevēlas atstāt šo planētu..
Kas ir viss vecais? 
Tā ir Zemes enerģijas lauks un tā ir enerģija uz Zemes, kurās atradās, dzīvoja cilvēks. 
Šī laikam attiecīgā enerģija izpaudās caur cilvēku apziņu - domām, reakciju, rīcību. 
Katram laikam, ciklam, gadsimtam ir savi uzdevumi un mērķi. 
Cilvēki, kuri zināja, kā dzīvot, pastāvēt, uzvarēt un būt veiksmīgiem vecajās enerģijās, šobrīd ir apjukuši, jo nav spējīgi orientēties jaunajās enerģijās, kur viss notiek ne pēc ierastiem, apgūtiem, iemācītiem un dažkārt, manipulējamiem principiem. Tas rada apjukumu, tas rada atklātas un slēptas revolūcijas, cīņas, sadursmes. 
Ja pavēro tuvāk, cīnās spoguļtēli..
Mans vēstījums?
Pārstāj dzīvot ciešanu un cīņas pozīcijā, pārstāj dzīvot ar upurisko apziņu. Pārstāj domāt, ka dūres un skaļi vārdi ir vispār cīņa. Tas atspoguļo bailes, tas atspoguļo nespēju pielāgoties jaunai enerģijai, kura plūst uz Zemi, tas atspoguļo velmi noturēt, kontrolēt, saglabāt un noturēt varu. Tas vispār nav par cilvēku..par Gara spēku, ticību, prasmi redzēt plaši.
Cīnās tas, kurš šobrīd uz visu notiekošo raugās šauri..
Jā, cilvēki ir apjukuši. Zini, cik ļoti? Tik, cik tālu visu šo laiku ir bijuši paši no sevis. Tik, cik daudz ir dzīvojuši ārējo sasniegumu gūstā un absolūti piemirsuši par citādām vērtībām, kas ir patiesi cilvēka balsti. Tik, cik cilvēks nespēj vairāk justies saprotami, mierīgi, labi, ja iepriekšējā sistēma sagrūst un nav sistēma, kura pati sevi tur.
Un tādas ir bijušas pilnīgi visas krīzes - pārmaiņu laiki.
Ja iepriekš mēs runājām par to, ka cilvēka veiksmīgumu un turību atspoguļoja viņa enerģijas līmenis, tad tagad viss var vienā dienā apgriezties kājām gaisā. Tas, kurš iepriekš jutās turīgs, var vienu dien zaudēt visu sarūpēto vai ieraudzīt, cik bezvērtīgs kļūst viss, kas iepriekš lika mesties cīņās un atdot visu savu laiku, uzmanību, veselību un enerģiju. 
Savukārt, tas, kura enerģētiskais līmenis atbilst jaunām vibrācijām uz Zemes, var pēkšņi saņemt un izbaudīt ilgi gaidītos augļus. Jo šobrīd labklājībā dzīvos tie, kuru iekšējā enerģētika atbildīs enerģijai, kura iemājo uz Zemi. 
Viss mainās un tā tam būs būt. Jo lielākas un grandiozākas izmaiņas, jo sīvāka cīņa par palikšanu “tumsiņai” un ciešāks satvēriens tiem, kam grūti pieņemt to, ka viss vienmēr ir bijis un būs pakļauts mainīgumam. 
Elastīgums un prasme dzīvot ne tikai savam personīgajam labumam, velme mainīties līdzi laikam, spēja dzīvot caur cilvēka augstākām iekšējām vērtībām, spēja pielāgoties jaunām enerģijām uz Zemes, gatavība pieņemt, ne cīnīties - tie ir šī brīža instrumenti, kas ved uz personīgo mieru. 
Šobrīd redzam, kā tumsa agonijā ķeras pie cilvēka enerģijas..caur pastāvīgu iebiedēšanu. Un tas strādā brīnišķīgi gan caur vizuālu bildi, gan informatīvo lauku. Bet pazaudēsies jau tikai tas, kurš sevi vēl nemaz nebija atradis. Tas, kurš atkarīgs no tā, kurp viņu ved..
Ja Tu nezini sevi, Tu nemaz neesi Tu. 
Un tāda, diemžēl, ir liela daļa cilvēku. Tamdēļ tā būs viegli sabiedējama, nomanipulējama, piespiežama utt.cilvēku daļa, kas visu atbildību pārliks uz tiem, kas viņis vadās. 
Atceries, arī tad, ja Tu visu savu enerģiju virzīsi sava miera saglabāšanai, cīņa starp gaismu un tumsu norisināsies. Tā tas notiek un notiks cikliski uz Zemes. Ar vai bez Tavas līdzdalības, Visums dzīvo pēc sava plāna.
Visumā gaismas un tumsas nomaiņas notiek pastāvīgi. Un vecais ne vienmēr mierpilni atkāpjas. Bet tas tomēr vienmēr notiek. Agrāk vai vēlāk. Un notiks arī šoreiz.
Sagaidi savu rītausmu veroties uz lietām plašāk. 
Tam, kam laiks doties, atkāpsies un uzausīs gaisma.
Palīdzi sev, turot sevi mierpilnā vidē, laukā, starp sev līdzīgi domājošiem. Un rīts uzausīs.
Om Shanti

otrdiena, 2020. gada 17. novembris

Kādas acis skatās uz Tevi?


Šajā laikā, kad jānēsā ikdienā maskas, ir dota iespēja ieskatīties acīs! Ieskaties....



Ir ļoti svarīgi - kādas acis skatās uz Tevi ... Tavā dzīves telpā - kādas acis skatās uz Tevi?

Nosodošas? Gaidošas? Neuzticīgas? Nicinošas? Nemierīgas? Vienaldzīgas? Viltīgas? Apvainojušās? Skumjas? Priecīgas? Mīlošas?

Tas ir labākais tests, lai saprastu, kas Tev ir blakus un kas esi Tu viņiem...

Un vēl šī ir iespēja saprast - kas sāp Tevī un pajautāt sev - kāpēc tieši šādas acis raugās uz mani?

Un ar kādām acīm skaties Tu uz tiem, kas ir blakus? Esi pievērsis uzmanību? Pamēģini ...

Pat tad, ja kaut kas noiet greizi, kad kāds ir kaut ko sačakarējis un Tu esi dusmīgs vai noraizējies, vai Tavas acis ir piepildītas ar mīlestību?

Jo tas arī ir jūsu iekšējā stāvokļa rādītājs ...

Vārdi var slēpt patieso nozīmi, bet acis nē. Un tas attiecas ne tikai uz vienreizēju atgadījumu, bet iet runa par to, cik daudz Tava telpa ir piepildīta ar mīlestību?

Un tikai Tavos spēkos ir piepildīties, piepildīt un mīlēt ...

Atrasts i-netā
Tulkojums mans.

trešdiena, 2020. gada 11. novembris



Zini, ar ko, manuprāt, viss sākas.. tā ilgi gaidītā..dažreiz pārāk ilgotā...gadiem Dievam un Visumam izlūgtā vai ..jau neticības miglā ietītā LAIMĪBA? 
Ar to mirkli, kad Tu apsēdies un pats sev paziņo: es novēlu sev laimīgai/laimīgam būt! 
Es ticu sev un savam spēkam. 
Es ticu, ka ir sapņi, kuriem ir jāpiepildās un ir sapņi, kuri man kalpos kā virzītājspēks uz pavisam ko citu, ceļā padarot mani par spēcīgāku un izturīgāku personību. Tāpēc es sevi vairāk neielieku savu sapņu gūstā un nepieprasu no Visuma garantijas to piepildei.
Es novēlu Tev-sev mīlestību pieņemt. Viegli. Jo reizēm es esmu iemesls kāda cita laimībai. Tas silda otra sirdi un manu arī. Pieņemot un pasakoties, es palīdzu otram mīlestībā būt.
Un laime ir būt par sevi pašu ar.
Es novēlu sev prast pieņemt uzmanību, rūpes un mīlestības pilnās acis, kuras skatīsies manā virzienā. Apskāvienus. Ziedus. Visa veida uzmanību, kura iepriecinās dāvinātāju.
Es vairāk nekautrējos pieņemt, jo..es zinu, ka tas ir Visums, kurš pauž uzmanību uz mani caur citu cilvēku rokām, acīm, darbiem, vārdiem, notikumiem.. 
Es novēlu sev atslābt ..vismaz par tik, par cik tas atņem ticību un liek atkāpties no daudzām iecerēm. 
Es novēlu sev nejaukt savas patiesās uzvaras ar vēlmi pašapliecināties citu priekšā. 
Es novēlu sev nepārmestu savu ātrumu pa dzīvi ejot un iet tik ātri, kā man pašam/pašai patīk. 
Es novēlu sev vērot un klausīties Visuma sūtītas zīmēs, lai tām sekojot ticību sev, saviem saviem sapņiem un lēmumiem vairotu.
Es novēlu sev pamanīt un redzēt skaisto. Tā nezaudējot kopējo bildi, bet enerģiju atdodot vairāk pozitīvām lietām, kā brīnīties un sūkstīties par netaisnību pasaulē.
Es novēlu sev pārtraukt dzīvot upura lomā un lepoties ar prasmi uzņemties atbildību par saviem lēmumiem, nebaidoties no citu cilvēku atšķirīgo priekšstatu par to, kā man būtu pareizāk. 
Es novēlu sev dzīvot priecājoties par savu būšanu un nejust kaunu no sevis apzināšanos. Izjust pateicību un katru rītu pateikties par laimi - būt piedzīvojumā uz zemes.
Es novēlu sev just..un ar vien izjustāk, skaidrāk, pilnīgāk.
Es novēlu sev kļūt par vislabāko draugu, - mīlot, cienot un respektējot savas vajadzības.
Vienmēr saudzēt un izturēties mīļi, lepoties, apbrīnot, likt vienmēr piecelties no kritieniem un iedvesmot nepadoties. Iepriecināt. Uzslavēt. 
Būt tādam draugam, kuram pasakos par šo dzīvelīgo dzirksti sevī..
Es sev novēlu sākt ceļojumu kopā ar sevi, ne ārpus sevis.
Lai turpmāk mans ceļojums nav sagadîšanās atbalss, bet es esmu stūrmanis un reizē tas, kurš atvērts Visuma pārsteigumiem ..
Es vairāk negaidu. Es apstājos. Es tikko pieņemu drosmīgu lēmumu - es novēlu sev laimi negaidīt, par to necīnīties un neizlūgt. Es izlēmu caur sevi laimi radīt...
Om Shanti

piektdiena, 2020. gada 30. oktobris

Tibetiešu dzīves gudrības


1. Patīk- pasaki.
2. Nepatīk- pasaki.
3. Ilgojies pēc kāda- uzraksti.
4. Nesaproti- pajautā.
5. Gribi satikties- uzaicini.
6. Vēlies kaut ko- palūdz.
7. Nekad nestrīdies.
8. Gribi būt saprasts- izskaidro.
9. Ja esi vainīgs, uzreiz atzīsties un nemeklē attaisnojumus.
10. Vienmēr atceries, katram ir sava patiesība, un bieži vien tā var nesakrist ar tavējo.
11. Tiecies ar cilvēkiem, kuri tevi labi iespaido.
12. Galvenais dzīvē ir mīlestība, pārējais viss ir tikai fons.
13. Cilvēka problēmas atrodas tikai viņa galvā.
14. Apkārtējā pasaule nav ne laba, ne slikta, viņai vienalga vai tu esi vai neesi.
15. Pacenties katrā notikumā gūt prieku.
16.Vienmēr atceries - visu ir jāpabeidz šajā dzīvē.
17.Atceries, ka tev nevienam nekas nav jāpierāda.
18.Atceries, ka citiem tev nekas nav jāpierāda.
19.Nežēlo laiku un naudu, lai iepazītu pasauli.
20. Ar cilvēku sev blakus, kā arī ar bērniem, vienmēr esi pacietīgs.
21. Ja tev ir slikts noskaņojums, padomā - kad tu nomirsi, tev tā vairs nebūs.
22. Zini - šodiena ir pati labākā diena!

ceturtdiena, 2020. gada 1. oktobris

Pateicība




PATEICĪBA
PATEICĪBA
PATEICĪBA...
Lūk, kas atver sirdi
Taču, lai pateiktos, pateicība ir jāizjūt...ir jābūt redzīgā sirds acīm. Ir jāprot fokusēties uz visu, kā brīnišķigu Dieva dāvanu.
Mēs esam iemācijusies visu uzlūkot kā:
•normali
•tā tam ir jābūt
•man pienākas
•citādāk nemaz ne ar būt
•ir ok
•es sagaidu
•viss ir slikti
•es pieprasu utt.
Pavērojam savu ikdienas domāšanu. Cik daudz mēs ieraugam dienas laikā par ko pateikties.
Pamodāmies - normāli..ir ģimene,
mīļotie cilvēki blakus - normāli, vēl tās brokastis visiem jātaisa...
ir auto - normāli, kredīts jāmaksā...
ir darbs - normāli, gribētos naudu nestrādājot ...
ir abģērbs, kas patīk - normāli....normāli, normāli
Vārds “normāli” ir kāds?
Remdens, visaptverošs, neko īsti neizsakošs, tāds kā..- nav slikti. Tāds, kas neliek domāt tālāk. Neliek iedziļināties.
Un šī vārda valkātāju nevar saprast...kāpēc tiem citiem visādi brīnumi dzīvē notiek?
Bet kādam vārds “normāli” nemaz neeksistē. Viņam viss ir slikti, ļauni, nesakārtoti. Viņa fokuss ir tikai uz destruktīvo - sliktām ziņām, biedējošu informāciju, kur kas un kāpēc saslimis, gājis bojā, cietis utt.
Kas atšķir šos cilvēkus?
Mēs dzīvojam visi vienu dzīvi, uz vienas planētas Zeme, elpojam vienu un to pašu gaisu un, galu galā, visai šai cilvēku esības spēlei ir viens režisors - Dievs.
...Tad kāpēc mēs katrs dzīvojam savā pasaulē, kurā vienam viss ir “normāli”(nekādi), vienam viss ir tik slikti, bet otrs no pateicības staigā platā smaidā un sirds gavilēs?
Varbūt tamdēļ, ka cilvēks ir apveltīts ar brīvo gribu un mēs katrs pats uzregulējam savu “asumu” kamerai, caur kuru uz pasauli lūkojamies? Varbūt tā ir tikai mūsu katra paša izvēle?!
Kāds savu kameras “asumu” tur uz negācijām, katastrofām, nelaimes gadījumiem, ļaunām sarunām par citiem, negadījumiem. Viņa sirdi pilda skumjas un bailes no dzīvošanas šādā pasaulē. Viņam apkārt ir cilvēki, kuri dzīvo zemās vibrācijās - dzer, pīpē, lamājas, dzīvo piesmakušos, netīros namos, ēd sliktu pārtiku, ir pilni dusmām, aizvainojuma, lepnuma, slimo un sūdzas par dzīvi utt.
Viņš tik tiešām arī redz visu melnu vai melnbaltu. Un tik tiešām nekāda prieka nebūtu pilnīgi nevienam, kurš pieietu pie viņa kameras un caur to uz pasauli paskatītos. Tā izskatās drūma un draudīga..
Kamēr kāds uz pasauli tur “asumu” - normāli. Viss viņam kāds ir, tāds ir..
Viņam šķiet, ka viss notiek pats no sevis, visu nosaka citi, rada un veido citi cilvēki.
Viņš it kā ir, bet nekur nepiedalās.
Normāls darbs, normāls laiks, normāla alga, normāla laiks.
Patiesībā viņš nav savienots iekšēji ne ar ko - ne ar sevi un savu sajūtu pasauli, ne visu citu, kas ir ap viņu - daba, dzīve, cilvēki. Viņš ir noslēdzies, aizvēries un dzīvo, varētu teikt, automātiski, neapzināti, iemidzis.
Viņš “normāli” nodzīvos šo dzīvi un tik pat iemidzis arī no tās aizies..
Un tad vienam priecīgam dīvainim ir pagriezts “asums” redzēt it visā labo!
Viņš domā radoši, augoši, - kā veiksminieks, kā ieguvējs, kā allaž uzvarētājs.
Viņš atrodas mega iespēju pasaulē, kurā visapkārt ir iespējas - dzīvot, just, baudīt komunikāciju, sportot, nodoties pašizaugsmei, atvērties radošiem lidojumiem, mācīties, pamosties..izbaudīt sava ķermeņa brīnumainību, spēku, možumu...apskaut mīļotos, kopā pavadīt dzīvi, daloties, strādāt, redzēt miljons saulrietus, kuri nekad neatkārtojas...Viņš steidzas uzspēt visu izjust, izlaist caur sevi, piedzīvot..
Šī cilvēka degviela ir PATEICĪBA! Viņš redz Dieva radīto pasauli un spēj ienirt tajā bez bailēm, pieņemot, izbaudot.
Rīta rasa viņam sniedz bezgalīgi prieku...un karstā tēja liek izjust pateicību...rīta apskāvienā viņš saredz Dieva rokas. Viņš dzīvo uz šīs pašas zemes, taču pilnīgi citā realitātē.
Pateicība ir tā, kas mums dod “degvielu”
Kura realitāte ir īstā....?!
Mēs visi dzīvojam vienā pasaulē un tomēr tik dažādās..realitātēs. Realitāti katrs izvēlas pats.
OmShanti

pirmdiena, 2020. gada 21. septembris

Celojumā uz Gaismu




Kļūdu nav...ir tikai dažādas pieredzes. Un kamēr Tava dvēsele nav vēl izgājusi visu ceļojumu te uz zemes...tai vajag pieredzi, dažādu, krāsainu, dažreiz arī sāpīgu un skumju, un arī tādu, kas liek apstāties, padomāt un tad izmainīt virzienu... Un tad atkal laimīgu...un tas viss kā koša un krāsaina mozaīka veido mūžīgo Tevi...atmiņas...atziņas...vērtības...apzināšanās mirkļi...it viss tas ir vērtīgs un vajadzīgs, kam ejam cauri daudzajās dzīvēs, kuras tiek dotas dvēselei, kā arvien jaunas iespējas pieredzēt un izdzīvot, to ko vēlies... Līdz kaut kad ceļa galā Tu ieraudzīsi atbilstību un mīlestību, jo būsi pats iemācījies to atpazīt, izvēlēties un radīt...
Celojumā uz Gaismu.

Leida Tilika

trešdiena, 2020. gada 16. septembris

4 elementu princips






Arvien vairāk un vairāk mēs izjūtam aicinājumu izmainīt ne tikai savu dzīvi, bet arī pasauli mums apkārt. Ar sajūtu, ka atrodamies brīdi pirms kaut kā, iespējas sākumā, pārmaiņu priekšā…Tu pat dažkārt jau sevi redzi posmā pēc pārmaiņām, Tu tagad spēj sajust to, ko vēl neesi piedzīvojis. Tas sniedz ticību, iedvesmu un ir labākais motivātors.
Tik daudz domu virpuļo prātā. Pat nakts miers ir nemierīgs, Tevi modina augšā, jo Tu zini, ka tam ir jānotiek. Bet tad, Tu pamosties no rīta…un nekas jau īsti nav mainījies. Tas pats ierastais ritms, tās pašas nākotnes ilūzijas. Bet vai patiesi? Tas brīdis, kurā Tu redzi sevi izejam no labirinta, jau ir pirmais pagrieziena punkts. Tagad tikai ir nepieciešams atrast īstās durvis. 
Lai to izdarītu, šobrīd ļoti labi darbojas 4 elementu princips. 
Prioritāte
Atpazīsti, kādas ir Tavas apzinātās un neapzinātās darbības, kuras atņem Tev enerģiju un iekšējo spēku. Kas ir tas, kas Tevi iztukšo, neatkarīgi no tā, vai tā būtu situācija, apstākļi, Tava attieksme vai kāds konkrēts cilvēks. Pirmais solis ir atpazīt, nebēgt un neslēpties no tā. Esi patiess pats pret sevi.
Laiks
Kam Tu piederi – pats sev vai kādam citam? Kam/kuram/kuriem pieder Tavs laiks? Kura ir tā situācija un apstākļi Tavā dzīvē, kuri atņem Tavu laiku? Šeit es runāju par bezmērķīgu laika izšķērdēšanu. Šobrīd ir ļoti būtiski veltīt laiku tieši sev. Tu pats esi tas, kur mājo Tavs iekšējais spēks. Kamēr Tu esi nemitīgā skrējienā un laika trūkumā, Tu nespēj piekļūt pats saviem resursiem. Neviens nevar Tev atņemt laiku, ja vien Tu pats tam nedod atļauju.
Skatījums
Ja Tev visapkārt ir cilvēki, kuri ir iegrimuši negativitātes, žēlošanās, aprunāšanas, mūžīgā cietēja un upura lomā, vai arī, ja Tu pats esi nonācis šādā stāvoklī, ir grūti veikt pagrieziena punktu. Tev ir izvēle, kādu skatījumu Tu veido. Vai Tu pievienojies čīkstētāju bariņam, un ar katru dienu arvien vairāk pazūdi pats savā tulkojumā, vai arī Tu izmaini skatījumu.
Nodoms
Izvirzi nodomu. Jo krāsaināku, spilgtāku un bagātīgāku to ietērpsi, jo vairāk tam pietuvosies. Laiks pirms Saulgriežiem ir lielisks mērķu realizēšanai. Apzinies, kas ir tas, ko Tu patiesi vēlies, nevis gribētu vai Tev vajadzētu, bet VĒLIES TU. Un šeit ienāk augstāk minētie 3 punkti. Atrodi laiku, lai spertu soļus uz šī nodoma realizēšanu, izvirzi sevi ka prioritāti un atbrīvo sevi no tiem, kuri veltīgi atņem Tev enerģiju. Aizej prom no negativitātes un žēlabām. Ej pretim savam iekšējam spēkam.
Tik atceries, ka nodomam ir jānāk no sirds uz prātu. Tam ir jāsasaucas ar Tavām sajūtām, aicinājumu un piepildījumu. Nevis es to vēlos, jo man būs kāds noteikts labums, statuss, pārākums, utt., bet gan tāpēc, ka tas mani piepildīs. 
Šajā nedēļā pazūd bezmērķība, jo Tu vienkārši sevi tajā vairs neredzi.
Indu Puri

otrdiena, 2020. gada 8. septembris

Partneri, tas ir - SIEVIETE UN VĪRIETIS

Ja Tu mīli, mīli viņu visu...ja Tu nemīli, pārstāj sev melot, pārstāj otru pārtaisīt..Tu viņu neradīji, lai pielabotu. Tu viņu piesaistīji tieši tādu, kāds vīrietis atbilst tavai iekšējai sievietei.




Tik daudz sieviešu prātus nodarbība jautājums: 
KĀ IEDVESMOT VĪRIETI UZ PANĀKUMIEM?
Vai - kā PAREIZI iedvesmot?
Mīļās, meitenes.. iedvesmot vajag dēlus, kamēr tie aug un izaug par vīrieti, kurš tic sev, zin sevi, spēj patstāvīgi izvirzīt mērķus un sasniegt tos. 
Pieaugušu vīrieti izklaidēt, iedvesmot, mākslīgi slavēt vai citādi aptekalēt, lai viņš dotos uz sasniegumu virsotnēm ir tas pats, kas dresēt mājdzīvnieku. Normāls vīrietis to nemaz nepieļaus. 
Nereti zem “iedvesmot” slēpjas - man patīk glābt cietējus, neveiksminiekus un infantīlus cilvēkus, jo tad es varu nedzīvot savu dzīvi un tā es jūtos tāda vērtīga..vērtīga darba darītāja..es esmu ar kaut ko aizņemta. 
Tad atliek vien to sevī ieraudzīt..ka runa nav par otru, par partneri. Ka runa ir par sevis realizēšanu caur glābšanas māniju un Tu izvēlies attiecīgu partneri par upuri savu iekšējo vajadzību realizācijai. 
Te nav ne ko glābt, ne iedvesmot, kā sevi pašu. Dziedināma esi tikai Tu. 
Ja vīrietis ir pieaudzis cilvēks, viņš taču pats saprot, ka ir jārealizējas, jāaug, jāattīstās un jādara tas ir SEVIS DĒĻ. Tikai mazs bērns ko dara tāpēc, ka otrs to grib, bet pats to neapzinās, kāpēc dara.
Normāls cilvēks, vīrietis vai sieviete, nav piedzimis kā vadāma būtne. Pieaudzis nozīmē - atbildīgs. Un atbildīgs katrs pats par sevi, pirmām kārtām. 
Vīrietis taču pats labi saprot, ka uzņemoties atbildību par sievieti, bērniem, dzīvesvietu - tas kaut ko prasa - fizisku, emocionālu, finansiālu ieguldījumu, laiku un enerģiju. 
Vai tiešām to vajag stāstīt pieaugušam cilvēkam..? 
Bet, ja cilvēks-vīrietis vai sieviete, vēl nav pieaudzis, tad jāpalūkojas uz to nabas saiti, kura vēl viņu vieno ar mammu un jāatgriež prece atpakaļ. 
Nelolo vietas cerības - Tev nebūs pa spēkam neko izmainīt attiecībās, padarīt cilvēku aktīvāku, izdarīgāku, atvērtāki utt., ja cilvēks nabas saiti ar vecākiem vēl cieši tur un vēl ļaunāk, ja to neapzinās vai nevēlas atzīt..
Šo ilūziju vajag izskaust pašā saknē. 
Cilvēks, kurš nav atdalījies no vecākiem, nav gatavs pieauguša cilvēks dzīvei. Vienas vienīgas mocības un centība var pārņemt attiecības ar cilvēku, kurš ar vienu kāju vēl tur, bet ar otru grib būt te... 
Šo nabas saites pārgriešanu var izdarīt tikai katrs pats. Lai cik stipras šķēres un mīlestība un centība nebūtu partnera rokās, nabas saiti ar māti pārgriezt mīļotam cilvēkam nav iespējams. Un te ir tikai punkts, te nav vietas nevienam komatam. 
Taču..ir tik daudz sievietes, kurām patīk glābt, ticēt, ka viņš cieš, viņš taču nav vainigs, viņam nepaveicās bērnībā utt. Tad - karogs rokā! 
Reti kad ir tā, ka pēkšņi vīrietis apstājas, noguļas uz dīvānā un paziņo, ka Tu vari visu tālāk pati “vilkt un stumt”. Pilnīgi noteikti Tu, jau izvēloties savu mīļoto vīrieti, skaidri redzēji viņa potenciālu. Cita jautājums - vai Tu vēlējies to redzēt, vai Tu vēlējies to pieņemt..vai dzīvoji klusā cerībā: gan jau mainīsies.
Mainīties vari tikai tu pati. Atrodi savus hobijus, attīsti savas intereses, audz, mācies to, kas tevi uzrunā, atver savu potenciālu ar kuru esi atnākusi uz Zemi, meklē domu biedrus un dzīvo skaistu, piepildītu dzīvi. 
Tavs dzīvesprieks, Tava labsajūta, aizrautība ar interesantām lietām, Tava kaifošana no dzīves un sevis - tas ir VIENĪGAIS, kas dabīgā veidā iedvesmo vīrieti! Viss pārējais, ko Tu dari..jo esi to izlasījusi, samācījusies un dzirdējusi, ka tā jādara - tā ir manipulācija. Manipulācija ar mērķi izmainīt vīrieti. 
Vīrietis to labi jūt, arī, ja neapzinās, ko Tu dari. 
Ja Tu esi pilna dzīvības enerģijas, laimīga, efektīga, atvērta dzīvei, sev, cilvēkiem, kaifo un baudi dzīvi, bet Tavs mīļotais cilvēks guļ ar pulti rokā un neko negrib..varbūt Tu tikai izliecies, ka esi tik laimīga un piepildīta ārpus mājām, bet Tavs vīrietis atspoguļo Tavu “teātri”...
Vai arī, ja Tu patiesi esi laimīga, bet partneris iestidzis - apzinieties abi, jūs taču nēesat uz viena Viļņa! Tā nu jau ir acīm redzama patiesība! 
Ja paliekat kopā - kurš kuru vilks uz augšu vai kurš kuram kritīs līdzi uz leju? Citādāk pārī nav iespējams izdzīvot. 
Iedvesmot otru mainīties..tas ir - vēlēties izmainīt otru. Nav pazemojošākas sajūtas, kā zināt, ka otrs cilvēks klusībā tevi uzskata ..kaut kur ne līdz galam pilnvērtīgu, labu, vērtīgu un tādu, kuram kaut kas sevī jāizmaina, lai būtu Tavas mīlestības vērts...
Es domāju, ka tas absolūtu neiedvesmo normālu, foršu vīrieti..un tāpat, domāju, ka neviena sieviete arī nevēlas uz sevi ko tādu sajust. 
Iedvesmot vajag mazus bērnus. Iedvesmot vajag sevi. 
Vīrietis - tas ir pieaudzis cilvēks, kurš izdara savas izvēles. Un, ja viņa izvēle nav padarīt tevi laimīgu tieši tādos veidos, kā esi iedomājusies Tu, tas nebūt nenozīmē, ka vīrietis tevi nemīl. Iespējams, Tu arī pretim neizdari viņam svarīgas lietas kā sieviete vīrietim...un viņš šādā veidā to atspoguļo. 
Pāra enerģija ir kopējā plūsmā, ja apstājas viens, apstājas otrs.
Lai nu kā būtu, ar to iedvesmošanu ir tā, ka - iedvesmošanas kampaņas visbiežāk, nez kāpēc, tiek vērstas uz to, lai vīrietis ietu vairāk nopelnīt. Neesmu dzirdējusi, ka iedvesmotu uz ko citu un tas jau padara bažīgu, kas zem šīs iedvesmošanas patiesībā slēpjas.
Varbūt iesākumā, satiekoties skaties uz vīrieša dzīves vērtībām un iekšējo potenciālu? Varbūt pirms uzsākāt attiecības, izrunājaties par katra mērķiem, svarīgāko, dzīves virzienu, vajadzībām un vēlmēm. Tad nebūs jātaisa klusās, “pareizās iedvesmošanas” akcijas.
Ja Tu mīli, mīli viņu visu..ja Tu nemīli, pārstāj sev melot, pārstāj otru pārtaisīt..Tu viņu neradīji, lai pielabotu. Tu viņu piesaistīji tieši tādu, kāds vīrietis atbilst tavai iekšējai sievietei.
Audzinām, iedvesmojam bērnus. Vīrieti jau kāda sieviete ir izaudzinājusi. Tu viņam esi partnere, ne māte-glābēja vai meita-lūdzēja. 
Partneri - tie ir divi pieauguši cilvēki un katrs savā pareizā vietā. Sieviete - sievietes vietā un vīrietis- vīrieša vietā. Tikko kāds no partneriem grib spēlēt infantilu bērnu, kurš neko nevar, negrib, nav vēlēšanās, nav spēka, nav dzīves mērķa, nav jēgas, nav interesanti utt..otru tas momentāli piespiež ieņemt màtes, tēva lomu. 
Noķer šo, nofiksē. Jo tādās attiecībās viss tikai lēnām grūs un laimes nebūs. 
Partneri, tas ir - SIEVIETE UN VĪRIETIS. 
Mīli sevi, mīli savu vīrieti un jums augs viss, ko jūs darīsiet kopā un atsevišķi. 
OmShanti

Sievišķīga sieviete ir laimīga sieviete


Šodienas sieviete iet uz kursiem, lai izprastu savu dabu, uzzinātu sievišķības noslēpumus, atklātu sava miera dzīles un patieso sievietes jaudu? Arī..Bet.
Šodienas vīrietis iet uz kursiem, lai izprastu savu potenciālu, iemācītos efektīgi uzstādīt un sasniegt savus mērķus, būt labs līderis un nestu aiz sevis vienotā mērķa labad? Tas gan skan labi. 
Bet patiesība: šodienas sieviete iet uz kursiem...lai uzzinātu, kas viņai ir jāsasniedz, kā ātrāk, efektīgāk..kā vairāk nopelnīt, sasniegt vēlamos rezultātus..kā uzkāpt pa karjeras kāpnēm, kā būt efektīgai līderei...kā sasniegt, panākt, dabūt...un “nogāzt” vīrieti..no sava troņa. 
Diemžēl citādāk tas nedarbojas. 
Aktīvs + Pasīvs. Mīnus un Plus. Iņ un Jaņ. Vīrišķā un sievišķā enerģijas.. 
Pāra spēks slēpjas tajā, cik spēcīgs katrs ir savā jomā, cik stabili katrs ir nostājies savā vietā. Ja sieviete sāk ieņemt vīrieša lomu, viss pārī mainīsies..
Jo aktīvāka, valdonīgāka, tramīgāka, vīrišķīgi mērķtiecīgāka ir sieviete, jo mazāk aktīvs sāks kļūt vīrietis vai arī viņa saknē jau tādu izvēlēsies..., līdz viņš padosies un kļūs pavisam infantils. 
Vai aizies. 
Vai arī - ērti iekārtosies blakus “mammītei”...tak droši, silti, ērti..visu pati. Viņa visu var un grib pati!!! 
Sievietei grūti kādreiz tādai vīrišķīgi aktīvai sev atzīties, ka...viņai jau arī ērti..ka vīrietis klausīgs, pie vietas, nekur nepazudīs! Taču neko bez viņas nespēj. Viņš taču nabadziņš nevar.. 
Tikai par “nabadziņu” cilvēku padara. Jo piedzimst visi veseli garā. 
Un vīrietis var nodoties...alkoholam, kas ir - totālai bezatbildībai, jo visu atbildību uz sevi ir viegli paņēmusi sieviete. Pati..
Spēcīgs, vīrišķīgs vīrietis aizies, jo viņš neizvēlas dzīvot ar čomu. Viņš izvēlēsies sievieti.
Spēcīgs, vīrišķīgs vīrietis grūst blakus valdonīgai un vīrišķīgi aktīvai sievietei. Tāda sieviete ir mūžam tramīga, stresaina, nemierīga, visu kontrolē, regulē, organizē...un tātad - viņā nav tās enerģijas, tā resursa, kuru alkst vīrietis. Viņš jūtas izsalcis blakus vīrišķīgi aktīvai sievietei. Izsalcis pēc mīļuma, maiguma, plūduma, miera..
Vīrišķīgs vīrietis neizvēlas dzīvot ar sievieti-māti, kas visu var! Visu mēģina izdarīt, izdomāt, paveikt utt. Tas vīrieti patiesībā pazemo. Tādās enerģijās atrodoties, sieviete savu vīrieti pazemi, - apšauba un noliedz viņa varēšanu, potenciālu, apšauba viņa vīrišķību pašā saknē. 
Sievišķīga sieviete ir mierpilna. Viņa zin, viņa uzticas, viņa prot paļauties, viņa prot piedot, būt atvērta, mīļa un vienlaicīgi stingra savā mīlestībā, bet ne vīrišķīgi aktīva un skrienošām baiļu acīm ..par izdzīvošanu, par dzīvošanu, par dzīvi. 
Sievišķīga sieviete dzīvo no piepildīta sevis stāvokļa. Viņa dejo maigi, viņa kustas maigi, viņa runā maigi, viņa ...dzīvo maigi. 
Viņai patīk viņa pati. Viņa ir pieņēmusi sevi un spēj pieņemt citus, partneri. 
Viņa ir uz zemes un ir kontaktā ar realitāti. Taču viņa apzinās, kas ir viņas spēks un kas ir viņas vīrieša spēks. Viņi nesamainās vietām.
Atslābusi sieviete - tā nav slinka, slima, infantila sieviete, kura neko negrib, nekas neinteresē utt. Atslābusi sieviete ir pieņemoša, redzīga, stabila, viegla, apzināta, spēcīga, pārliecināta savos lēmumos. Viņa uzticas sev, uzticas savai intuīcijai. 
Viņa mīl, ir uzticīgs draugs, atbalsts, sarunu biedrs. Viņa prot iedvest vīrietī un apkārtējos mieru...ka viss ir un būs labi. Ka ir jāiet un jārīkojas. 
Sievišķīga sieviete ir laimīga sieviete. Viņa nemēģina konkurēt, palīdzēt, uzvarēt, pārspēt vīrieti viņa vīrišķīgumā. 
Kam viņai mācīties vīrieša lietas, ja sievietes pasaule ir TIK BAGĀTA! 
Skarba un, arīdzan, mana personīgā pieredze, kā “strādā” pāris, kurā katrs neatrodas savā vietā. Uuuu...cik daudz man nācās sevī skatīties, brīnīties un ar mīlestību mainīt. 
Un tas ir katras minūtes vērts darbs. 
OmShanti

trešdiena, 2020. gada 2. septembris

Ļauj sev izpausties un atbrīvo enerģiju


Psihosomatika – enerģija, kas ir iestrēgusi ķermenī. Ja ieduram ar pirkstu ķermenī un tā vieta sāp, mums tur ir sastāvējusies enerģija. Tātad mums ir kāds aizspriedums, kas bloķē šo enerģiju, kādu emociju aizturēšana, bailes izpausties. Kad sāk sāpēt, ķermenis "kliedz", lūdzu izlaid mani... Pats galvenais – mīlestība pret sevi, attieksmes maiņa un ļaut sev izpausties...



Septembra haoss

Septembra haoss
Pagājušā gada septembra raksturojumu iesāku ar vārdiem “…nevienu mēnesi līdz šim nav bijis tik grūti raksturot kā septembri…septembrī būs viss…” Tieši ar šādu pašu teikumu varu iesākt arī šī gada vēstījumu.
Emociju gammas virsotnē goda pjedestālu ieņems dusmas un skumjas. Šīs divas emocijas iedarbinās bezspēcības sajūta. Dusmas, kuras ies roku rokā arī ar agresiju, būs novērojamas ne tikai Vecajā pasaulē, bet arī Jaunajā. Vecajā pasaulē agresija kā vienmēr būs saistīta ar spēku un varu. Tomēr šajā mēnesī arī Jaunā laikmeta cilvēki paši būs kā dusmu mākoņi. Tas ir saistīts ar to, ka pastiprinoties kopējai Zemes enerģētikai, laiks līdz gada nogalei būs tas, kurā atbrīvosimies no apspiestajām zemajām vibrācijām. Tāpēc ir ļoti būtiski atrast veselīgu veidu, kā atbrīvoties no dusmām. Tikai neapspied un neapslāpē šīs emocijas. Ej dabā izkliegties, praktizē kādas enerģētiskās prakses. Atrodi savu veidu, kā izpaust šīs sajūtas, tajā pašā laikā nenovirzot tās uz apkārtējiem. 
No Vecās pasaules cilvēkiem nāks (patiesībā to jau tagad var novērot) ļoti daudz negāciju, apvainojumu un noniecinājuma. Ikviens cenšas pārliecināt par savu taisnību un “pareizību”. Noniecināt otra rakstīto, teikto, skatījumu, it kā parādīt savu visgudrību. Diemžēl šī tendence arī ienāk garīgo prakšu jomā, katram sava interpretācija, redzējums un tik daudziem ir vēlme pamācīt, kā vajag domāt. Šobrīd ir sajūta, ka ikviens teiktais vārds, uzrakstītā frāze tik ļoti un akli tiek pārfrāzēta, ar domu “redziet, es apgāžu jūsu teoriju”, “tas, ko jūs dariet, nekam neder, šādi ir pareizi”. Redziet, es spēju jūs iznīcināt ar vienu teikumu, frāzi, jo es esmu pārāks. Ir sajūta, ka ikviens cenšas parādīt savu pārākumu. Aizmirstot par vienu būtisku aspektu, nav pareizās vai nepareizās teorijas, pieejas vai prakses. Viss sakņojas sajūtās un šī brīža redzējumā. Ikvienu vārdu var apspēlēt, katrs interpretēt pa savam. Tikai rodas jautājums, kāda no tā visa ir pievienotā vērtība. Jā, mēs esam nosacīti brīvā un demokrātiskā sabiedrībā. Katram ir tiesības uz savu viedokli, tomēr reizēm ir būtiski atcerēties, ka Tu netapsi sadzirdēts tad, ja aizvainosi otru. Rīkojies un tici tam, ko sajūti par savu. Tas arī ir zemo vibrāciju mērķis – kurināt naidu vienam pret otru, sēt šaubas un negācijas. 
Nevienam vairs īsti nav šaubu, ka šis gads ir bijis ļoti spēcīgs pārmaiņu ziņā, un tuvojoties gada nogalei, tas pastiprināsies vēl spēcīgāk. 2020. gads kā iekšējās pasaules revolūcija, atklāsmes un izpratne. Pārmaiņas dzimst caur haosu. Jo īpaši tādas, kuras piedzīvojam šobrīd. Gan iekšējā, gan ārējā pasaulē. Augusta pēdējās dienās bija ļoti spēcīgs Jauno enerģiju vilnis, līdz ar to nav brīnums, ja izjuti sakāpinātas emocijas un pastiprinātu jūtīgumu, jo īpaši attiecību jomā. Jūtīgums, kā vasaras saulē apdedzinātam. Emociju viļņi. Vienu brīdi Tu vari būt absolūti depresīvā stāvoklī, un pēc 5 minūtēm jau atvērts un ar smaidu uz lūpām skriet pretim pasaulei. Svārstības – lēmumos, emocijās un rīcībā.
Vienā no iepriekšējiem ierakstiem minēju, ka šis laiks (un tas joprojām turpinās) ir piemērots tam, lai Tu ņemtu vadības grožus savās rokās. Uzņemties atbildību pašam par sevi. Tu jau zini atrisinājumu kādai situācijai Tavā dzīvē, ir tikai nepieciešama rīcība. Septembrī ir būtiski pabeigt to, kas kādu laiku ir “karājies gaisā”, kāds mērķis, vienošanās, solījums vai iesākts darbs. 
Septembra vidū un beigās ienāks apjukums. Tas, protams, būs saistīts ar vārdā nesaucamo “PanCon”. Tomēr informācija, kuru saņemsim, būs samērā pretrunīga. Tas ir saistīts ar to, ka “lielie vīri” paši ir apjukumā, kāds būtu efektīvākais veids, kā ieviest masu paniku, kāds būtu ērtākais pakļaušanas veids. Ierastās stratēģijas vairs nedarbojas, cilvēku apziņa ir pārgājusi citā līmenī, un ierastās metodes vairs nestrādā. Līdz ar to ir jāizdomā kas jauns. Bet kā gan viņi var izdomāt ko jaunu, ja viņiem nav skaidrības, kas ir Jaunais laikmets. Apjukums būs arī iekšējā pasaulē – kā šaubas, darīt vai nedarīt, kurā ceļa virzienā iet. Sirdsbalss nekur nebūs pazudusi, tā vienkārši būs nedaudz pieklususi. Tāpēc arī atrodi laiku un iespēju pabūt vienatnē un klusumā, tur Tu arī sevi sadzirdēsi.
Tik daudz vēl ko ir pateikt par septembri, par Notikumu, par attiecībām un mīlestību, bet par to turpmākajos ierakstos. 
Indu

piektdiena, 2020. gada 17. jūlijs


🌸🌸🌸 PIEŅEM SEVI 🌸🌸🌸🌸🌸🌸 TICI SEV 🌸🌸🌸

🌸🌸🌸 MĪLI SEVI 🌸🌸🌸



Izkāp no spēles un paskaties, kā tas ir dzīvot.

Sevi pazaudējot un no jauna atrodot
Vai esi padomājis, cik daudz sava laika un resursu Tu esi veltījis citu iepriecināšanai. Paturot prātā domu, ka šādā veidā Tu esi labs un derigs priekš otra. Viss, ko Tu lūdz no citiem ir mīlestība, pieņemšana un Tevis neatraidīšana. Cik reizes Tu esi noliedzis pats savu būtību, to, ko Tu jūti? Pielāgojies un izdabājis tikai, lai piepildītu otra gaidas, noteikumus vai pieņēmumus?
Pajautā pats sev, cik ļoti Tu paļaujies pats uz savām sajūtām un vēlmēm. Vai arī Tu spēlē spēli, kurā Tev ir jāuzmin, ko vēlas otrs. Kā būtu, ja Tu šo dienu iesāktu, pajautājot “ko ES vēlos?”.
Kā būtu, ja to mīlestību, iekšējo spēku un enerģiju Tu novirzītu pats sev? Vai esi reiz to izdarījis?
Tu vari būt cilvēcīgs starp cilvēkiem, neaizmirstot pats par sevi. Piedot sev par savām kļūdām. Kļūda nav apzināta rīcība, nodarot pāri sev vai otram. Kļūda ir rīcība, ko Tu neesi apzinājies. Aizmirst par sevi – vai tā ir bijusi Tava kļūda vai apzināta rīcība?
Kurp Tu šodien steidzies? Pie pienākumiem un pieņēmumiem, tuvāk eksistencei, vai arī pats sev – dzīvībai un dzīvīgumam, priekam un piepildījumam? Vai Tu esi gatavs būt pasaulē, kurā esi arī Tu? Pajautā šodien pats sev – cik daudz brīvības Tu esi gatavs atdot, lai pielāgotos. Spēles noteikumi mainās ik dienu, ienāk jauni spēlētāji. Kamēr Tu apgūsti sākotnējos noteikumus, tie jau ir mainījušies. Un tā Tu skrien uz visām pusēm, cenšoties saprast, kā tas ir būt labam un pareizam, tādam, kurš atbilst noteikumiem.
Izkāp no spēles un paskaties, kā tas ir dzīvot.
Indu

otrdiena, 2020. gada 7. jūlijs

Praktiski vingrinājumi, kā iepazīt un iemīlēt savu patieso būtību.


Iepazīsti, atklāj sevi.

Runāsim par metodēm, kas varētu palīdzēt labāk iepazīt pašam sevi.

• Noskaidro savus mērķus un vērtības, apzinies savus talantus un stiprās puses. Te var palīdzēt personības testi, lai gan rodas jautājums – kā varu pareizi izvēlēties testa atbilžu variantu, ja neesmu tādā situācijā bijis un nezinu, kā rīkotos. “Protams, tests var izmērīt kaut kādus procentus domāšanā, personībā, bet neviens tests nenovedīs pie tā, kas esi un tāpat arī darbojas horoskopi”, atbild psiholoģe Agita Jurkovska.

Meklējot pieredzes stāstus rakstam uzzināju šādu: “Jā, es arī zināju, ka daudziem nepatīk pildīt testus, kas saistīti ar personības izzināšanu, jo viņi šaubās par to, kādas ir “pareizās” atbildes. Biju to skaitā, bet tad neviļus aizrāvos ar dažādiem testiem “Facebook”. Uzzināju par sevi tik daudz jaunu. Man izrādās, ir lieliska krāsu izjūta, teicama atmiņa, analītiska domāšana un radošs gars. Viena testa noslēgumā man ieteica pievērsties glezniecībai kā pašizpausmes veidam. Pamēģināju. Joka pēc. Nu jau esmu pārdevusi vairākas gleznas un mērķis ir pēc gada vai diviem sarīkot izstādi”.

• Mēs neviens neesam pilnība un dzīves laikā mācāmies, maināmies. Atzīsti arī savas vājās personības puses. Mīli sevi kā individualitāti, kā neatkārtojamu personību. Nesalīdzini sevi ar citiem, bet ar iepriekšējo sevi. Salīdzināšana ar citiem morāli nogalina cilvēku. Turklāt salīdzinot cilvēkam ir tendence sevi novērtēt zemāk, nekā tas ir patiesībā, akcentēt negatīvo, trūkumus.

• Neturies pie pagātnes, cilvēki mainās, aug un pilnveidojas. Piedod sev pagātnes kļūdas vai rīcību, ar ko nelepojies. Mācies no tām un nepieļauj nākotnē. Iemācies nepārtraukti neraizēties par nākotni (tas gan nav viegli un vienkārši izdarāms), par tās iespējamiem sliktiem scenārijiem. Iespējami izbaudi šodienā notiekošo.

• Nekritizē citus, tas tikai liecina par zemu pašvērtējumu, savas nepilnvērtības izjūtu. Skaudība liek tērēt pārāk daudz laika un uzmanības citiem, atņem cilvēkam iespēju saņemt pasaules daudzveidīgās dāvanas.

• Saglabā humora izjūtu arī ne tik priecīgos notikumos. Proti pasmieties par sevi. Šī prasme ir liela un noderīga māksla.

• Novērtē to, kas mums dots. Mēs aizmirstam, ka vienīgais, ko mēs varam darīt – ir būt pateicīgi savam ķermenim, ka tas dod mums iespēju izpausties šajā dzīvē. Lai veselā miesā būtu vesels gars, jārūpējas ar abiem un jātrenē ir abi. Vai esam gatavi zaudēt kaut ko no tā, kas mums ir? Redzi, dzirdi, spēju kustēties, spēju sajust ziedu smaržu? Spēju runāt? Atcerēties savu un savu mīļo vārdu?

Attiecības ar citiem

• Beidz satraukties par to, kā tevi uztver, pieņem citi, neizdabā citiem. Jebkura cita cilvēka doma par tevi ir tikai viņa prāta projekcija uz tevi. Lai citi cilvēki ir iedvesmas un motivācijas, bet ne skaudības rašanās un pašnovērtējuma samazināšanās avots.

• Galvenais – vai esi apmierināts ar sevi, savu dzīvi un izvēlēm. Grūti vai pat neiespējami būt pašam, ja visu laiku domā “Vai esmu pietiekami labs, lai ar mani draudzētos? Vai neesmu par resnu? utt.”

• Nemaini savu izturēšanos ar mērķi noslēpt savas patiesās domas vai kādam izpatikt. Ja tu mainīsies kāda viena cilvēka vai cilvēku grupas dēļ, kādiem citiem tas tāpat var nepatikt. No tāda apļa nav izejas. Nevar izdabāt visiem, vienīgais, ko var darīt – attīstīt savas stiprās puses.

• Protams, tas nenozīmē, ka nevajag rēķināties ne ar vienu viedokli. Tev patīkamu, labvēlīgi noskaņotu, pozitīvu cilvēku viedoklī, konstruktīvā kritikā der ieklausīties. Viņi tevi ciena un ir ieinteresēti tavas personības izaugsmē.


Individualitātes izkopšana

• Neīsteno svešus sapņus, idejas, kaut vai tie būtu tuvāko cilvēku sapņi. Dari, ko liek sirds un saki, ko jūti.

“Ar svešiem sapņiem gan ir tā – to ir vieglāk izdarīt, jo tev pateiks, kā darīt un būs vēl viena iespēja kādam vai kādiem izpatikt, izdabāt. Mēs zinām, ka bieži vien vecāki mēģina izdarīt tā, lai viņu pēcnācēji piepildītu viņu sapņus vai turpinātu viņu piepildīto. Un pats interesantākais ir tas, ka visi vienmēr zina, kas tev jādara,” komentē Agita.

Nedrīkst pieļaut situāciju, kad kļūsti Pienākuma iemiesojums. Mums ir tiesības īstenot savus sapņus un vēlmes un, ja ir iespēja, varam palīdzēt citiem, taču tas nav mūsu pienākums.

• Apzinies savas vajadzības. Bāzes vajadzības – drošība, pieņemšana no citu puses un atzinība.

• Paliec unikāls, attīsti savas stiprās puses, iedvesmojies no citiem, bet neatdarini viņus. Kāds talants ir dots ikvienam. Ja neizdodas kļūt par lidotāju, varbūt ir visas iespējas kļūt par lidmašīnu inženieri vai datorspēļu izgudrotāju.

• Nekaunies no savām emocijām, izrādi tās – to, kas satrauc, sadusmo, sasmīdina, apbēdina. Vaicā sev: “Kas man dzīvē ir galvenais?”, atzīsti “man ir tiesības atšķirties no citiem, teikt nē, just arī to, kas citiem var nepatikt. Emocijas ir “ko es jūtu?”, nevis “kas man būtu jājūt?” un nevis “ko parasti tādā situācijā cilvēki jūt?”

“Protams, nevar prasīt cilvēkam izrādīt emocijas, ja viņam nav mācīts tās izrādīt, bet ir mācīta savaldība, dusmu apslāpēšana utt. Mēs taču zinām, ka krievu valodas lamu vārdi nav lamu vārdi, bet ieviesušies vēsturiski kā glābēji. Tāpēc izlamāties var būt ļoti veselīgi un jo īpaši valodā, kurā cilvēks ikdienā nerunā. Arī emocionālā inteliģence ir viens no lauciņiem, kuros varētu mācīt bērnus no skolas sola,” tā Agita.

• Tomēr ņem vērā, ka būt pašam nenozīmē būt rupjam egoistam, nekaunīgam, vaļīgam, nerēķināties ar citiem, runāt visu, ko domā. Patība taču nav rupja. Jūs esat redzējuši rupju ziedu, zāles stiebriņu? Esamība ir maiga.

• Reizēm noderīgi ir ļauties straumei – ja ieguvums ir lielāks nekā neērtības. Kompromisi ir pieļaujami. Ja nepārtraukti nākas saskarties ar neizprotamiem šķēršļiem, varbūt ir jāmaina mērķis un virziens. Jāpalūkojas apkārt pēc iespējām, kas tiek piedāvātas.

• Jāciena arī citu izvēle, savējā nav jāuzspiež, jo katram ir savas vajadzības, mērķi un sapņi. Atzīt citu tiesības uz savu viedokli, uzvedību.

• “Sociālo lomu ar laiku nebūs. Kad tev prasīs, kas tu esi, tu neteiksi – triju bērnu mamma, sieva, latviete, vāciete, direktore, miljonāre, tu teiksi “es esmu” un ar to pietiks. Patiesībā tādu jautājumu neviens tev neuzdos,” uzskata Agita.


Vingrinājumi, kas palīdzēs labāk iepazīt sevi

• Uzraksti 10-15 nodarbes, kas tev patīk, iedvesmo, bet kurām būtu grūti iztikt. Piemēram: ēst saldējumu, lasīt žurnālu vai grāmatu, staigāt gar jūru, skaļi dziedāt. Padomā par to, cik daudz no tā, kas ir apkārt, tevi apmierina.

• Uzraksti 10 smaržas, kuras tev patīk. Piemēram, svaigi uzlietas kafijas smarža, puķuzirnīši, kanēlis, jauns žurnāls.

• Uzraksti 5 ķermeņa pozas, kuras izmanto visbiežāk. Piemēram, bieži vien sakrusto rokas uz krūtīm; sēdi pārmetusi vienu kāju pār otru; klausies, pieliecot galvu pa kreisi.

• Uzraksti 5 draugus vai paziņas, ar kuriem pavadot laiku, jūties vislabāk. Kā tu domā – kāpēc?

• Uzraksti pasaku par kādu dzīvnieku. Tekstā jābūt atbildēm uz šādiem jautājumiem: Kas ir šis dzīvnieks? Kur tas dzīvo un ar ko? Ko viņam patīk darīt? Ko viņam nepatīk darīt? Ko ēd? Vai viņam ir draugi? Vai viņam ir kādi ienaidnieki? Par ko viņš sapņo?

Pēc tam, kad teksts uzrakstīts, nomaini šī dzīvnieka vārdu ar “es”, “man”, “ar mani”, un izlasi stāstu. Galu galā pasaka būs par tevi. Lai ko mēs darītu, tajā vienmēr atspoguļojas mūsu personība. Parasti, kad cilvēks raksta līdzīgu stāstu, viņš ieliek varonī to pieredzi un sajūtas, ar kurām dzīvo pats.


Pacelt kastani

Ir personas, kurām ar savu “es” rodas būtiskas nesaskaņas un to rezultāts ir dzimuma maiņa vai vismaz vēlme to izdarīt. Vēl raksturīga bēgšana no sava “es”, izliekoties par ko citu. Jo negribas būt dabiskam, traucē apziņa, ka pašos dziļākajos pamatos “es” ne ar ko neizceļas vai ir par slinku izcelties. Vieglāk ir kopēt slavenības, nekā pašam pacensties par tādu kļūt liekot lietā savus talantus. Otrs, skumjākais ceļš ir aizmiršanās meklējumi alkoholā, narkotikās, jo izzinātais “es” nepavisam pašam nepatīk.

Tagad, kad modē ir teorijas par pārdzimšanu, tik ļoti gribas uzzināt, kas tad bijām iepriekšējā dzīvē. Un ceram, ka kas ievērojamāks, nekā šobrīd. Kādēļ? Lai būtu vēl viens iemesls nevis censties kļūt izcilam, bet pačinkstēt, ka šai dzīvē esam apdalīti. “Citi dzimuši laimes krekliņā, bet man…” Varbūt jāmēģina atbildēt uz mieru nedodošo jautājumu – ko es vēlos, pēc kā tiecos, ilgojos, par ko sapņoju. Visbiežāk tieši šie jautājumi arī dod atbildes par to, kas un kāds esmu.

Ir vēl kāds lielisks padomdevējs, kurā daudzi vairs diemžēl neprotam ieklausīties – intuīcija. Ja ienāk prātā doma, ka gribas ko uzzīmēt, tad tas ir jāpamēģina. Uz baltas lapas, ar zīmuli vai ogli. Vienkārši sev. Gribas pacelt kastani un ielikt kabatā? Tad dari to. Nav ko uztraukties, kā tas izskatīsies un ko domās citi. Viņi pat nepamanīs, bet jums kabatā būs kāds spīdīgs, brūns, īsts no dabas nācis dārgums, kam pieskarties brīžos, kad pārņem nedrošība vai šaubas. Uzdrīkstēties! Pats dīvainākais, ka darīt to, ko pašam gribas, iepatīkas arvien vairāk un vairāk. Kā treniņā – ar katru nākamo reizi padodas vieglāk.

Tādēļ droši metamies milzīgajā, aizraujošajā, mazliet mistiskajā, mazliet biedējošajā piedzīvojumā, kas saucas “Sevis izzināšana”, lai spētu būt dabiski, mierīgi un darītu to, kas padodas un patīk vislabāk. Lai būtu laimīgi. Būt laimīgai vienmēr var atrast laiku!

Avots: LA.LV

piektdiena, 2020. gada 26. jūnijs

Apzinātā elpošana

ĶERMENIS UN APZINĀTA ELPOŠANA -DZIEDINĀŠANA

,, MAN IR ĶERMENIS , TAČU ES ESMU VAIRĀK KĀ ĶERMENIS . MAN IR EMOCIJAS , TAČU ES ESMU VAIRĀK NEKĀ TIKAI EMOCIJAS. MAN IR PRĀTS, TAČU ES ESMU VAIRĀK NEKĀ PRĀTS. ES ESMU TĪRAS APZIŅAS, MĪLESTĪBAS UN VĒLMES CENTRS,,
Mums ir nepieciešams ķermenis, jo bez tā mēs nespētu dzīvot , tomēr ne vienmēr esam apmierināti ar to . Mēs paciešam to, jo citas izvēles nav, vai arī kritizējam tā izskatu, aprises vai stāvokli. Sava ķermeņa dēļ varam izjust mentālas, fiziskas vai emocionālas ciešanas. Mēs mēģinām pārvarēt vilšanos un dusmas , gan pārēdoties, gan badojoties, gan nodarot sev miesas bojājumus vai piedaloties ekstrēmos piedzīvojumos. Mēs jau varam justies atsvešināti no sava ķermeņa. Kad mācāmies apzināties savu ķermeni , mainās mūsu attieksme pret to. Mēs sākam ievērot, kā ķermenis jūtas, ieklausāmies sūtītajos signālos, sākam labāk par to rūpēties, iespējams pat pamanām nelielas neērtības un diskomfortu, ko varam novērst, lai justos labāk, - izvēlamies ērtākus apavus un apģērbu, uzturvielām bagātu ēdienu un dzērienu , veicam vingrinājumus , kuri palīdz ķermenim būt stipram, elastīgam un brīvam. Mēs akal kļūstam vienoti ar savu ķermeni un pat iemīlam to, ļaujam tam dabiski atveseļoties un izbaudām savas rīcības pozitīvos rezultātus.
Taču sākums ir pavisam vienkāršs tas ir nomierinošs elpošanas vingrinājums.
IEELPOJIET APZINOTIES VISU ĶERMENI UN IZELPOJOT APZINOS VISU SAVU ĶERMENI
Šo vingrinājumu varat izpildīt  atrodoties vairākās pozīcijās - ērti sēžot ar taisnu muguru ar kājām atbalstoties pret zemi vai arī - dziļākai relaksācijai - guļus uz muguras ,galvu uzliekot uz spilvena un turot kājas izstieptas vai saliektas ceļos. Lai kuru pozīciju izvēlētos, jums jājūtas ērti . Veicot šo vingrinājumu - labāk teikt nevis mans ķermenis; bet gan - ķermenis , tas palīdzēs distancēties, kļūstot par vērotāju no malas, tomēr ja tev pieņemāk ir teikt mans ķermenis tad dari tā.
Ieelpojiet sev sakot - ieelpojot apzinos visu ķermeni , izelpojot sev sakot - izelpojot apzinos visu ķermeni.
Pievērsiet uzmanību savām sajūtām - gaiss ieplūst caur nāsīm, nonāk ķermenī un tad atkal izplūst laukā pa degunu. Piefiksējiet savas sajūtas , jo biežāk praktizēsiet apzināto elpošanu jo jūtīgāk uztversiet elpu.
Turpiniet šādā pašā veidā vēl dažas ieelpas un sajūtiet kā ķermenis atbrīvojas un ļaujas elpai, kā tajā ieplūst dzīvinošais skābeklis un kopā ar asins plūsmu, sasniedzis katru ķermeņa daļu un šūnu, to bagātina, dziedina un spēcina.
Ja prātā nāk domas tad akal pievērsies elpošanai - vēlreiz ieelpojiet , sajūtiet kā jūsos ieplūst gaiss, nomierina un aptver visu ķermeni.
Šajās dažās minūtēs prāts un ķermenis ir vienots veselums , un tevi pārņem miers - Tu esi pilnībā klātesošs, un prāts un ķermenis ir savienoti - šeit un tagad stāvoklī .
Izbaudiet šo sajūtu . Tad lēnām atveriet acis , pakustieties , mazliet izstaipieties un atgriezieties dzīvē.,,
Tiko izpildītajā elpošanas vingrinājumā mēs vērsāmies pie visa ķermeņa - ieelpojot apzinos visu ķermeni, izelpojot apzinos visu ķermeni, ar to saprotot ne vien fizisko , bet arī elpas ķermeni jeb veidolu - visu gaisu , ko ievelkam ar elpas vilcieniem kurus izdarām. Izklausās sarežģīti, taču ja praktizējot paaugstināsiet apzinātības līmeni, arvien skaidrāk izjutīsiet elpas formu jeb veidolu jeb ķermeni - izjutīsiet fizisko un elpas ķermeni kā divas atsevišķas vienības. Pat ja sākumā vēl neuztverat elpas veidolu, praktizējot apzināto elpošanu, arvien labāk izjutīsiet savu fizisko ķermeni. pamanīsiet kad tas kļūst saspringts, kad savelkat dūres vai sakožat zobus, uzmetat kūkumu kā kaķis vai aizturat elpu. kad sāksiet ievērot šo tad Jums jādara šāda apzināta elpošana.
IEELPOJOT NOMIERINU VISU ĶERMENI , IZELPOJOT NOMIERINU VISU ĶERMENI
Arī šo vingrinājumu tā pat kā iepriekšējo varam veikt jebkurā pozīcijā, taču vajadzētu parūpēties, lai būtu dažas mierpilnas minūtes kur var turēt acis ciet.
Ieelpojiet sev sakot - nomierinot visu ķermeni ieelpoju , izelpojiet teikdams - nomierinot visu ķermeni izelpoju. Apzinieties kā gaiss caur nāsīm plūst un ieplūst visā ķermenī un tad izplūstot laukā, tu izjūti mieru , labsajūtu un rāmumu .Arī šo vingrinājumu varat atkārtot jebkurā dienas vai nakts laikā , ikreiz kad gribēsies no jauna saplūst ar mieru , jo biežāk to veiksiet jo vieglāks un dabiskāks šis proces kļūs un jo labāk izjutīsiet tā dāvāto mieru un enerģiju - varat mainīt tekstu atbilstošajai situācijai - piemēram ; dziedinot ķermeni , nomierinot ķermeni vai piepildot ķermeni ar enerģiju .
Elpošanas praktizēšana sākumā var šķist grūta bet ja apzināsies savu elpu , un sekosi kā tā ieplūst ķermenī , piepilda to un izplūst laukā. Apzinātās elpošanas dāvātā miera un iekšējā spēka izjuta arvien vairāk pieaugs.
Ja turpināsiet vingrināties , elpa dabiski kļūs dziļāka un vienmērīgāka . Tu sāksi izjust apzinātas elpošanas dāvāto mieru un harmoniju.
Elpošana notiek mūsu esības centrā , un tās funkcija - skābekļa uzņemšana - saglabā dzīvību. Tāpēc apzināti elpojot , savienojam prātu ar šo dzīvinošo darbību , piešķirot tai milzīgu spēku.
a) Ieelpojot zinu, ka ieelpoju.  Izelpojot zinu ka izelpoju,
b) Ieelpojot zinu, ka ieelpoju dziļi vai sekli, izelpojot zinu ka izelpoju dziļi vai sekli
c) Ieelpojot apzinos visu ķermeni, izelpojot apzinos visu savu ķermeni
d) Ieelpojot nomierinu visu ķermeni, izelpojot nomierinu visu ķermeni
e) Ieelpojot jūtos laimīgs, izelpojot jūtos laimīgs
f) Ieelpojot jūtu svētlaimi, izelpojot jūtu svētlaimi
g) Ieelpojot apzinos pašreizējās izjūtas, izelpojot apzinos pašreizējās izjūtas
h) Ieelpojot nomierinu pašreizējās izjūtas, izelpojot nomierinu pašreizējās izjūtas
i) Ieelpojot apzinos prātu, izelpojot apzinos prātu
k) Ieelpojot padaru prātu laimīgu, izelpojot padaru prātu laimīgu
l) Ieelpojot koncentrēju prātu, izelpojot koncentrēju prātu
m) Ieelpojot atbrīvoju prātu, izelpojot atbrīvoju prātu
n) Ieelpojot vēroju dzīves mainīgumu, izelpojot vēroju dzīves mainīgumu
o) Ieelpojot vēroju velmju izzušanu, izelpojot vēroju velmju izzušanu
p) Ieelpojot vēroju domu izbeigšanos, izelpojot vēroju domu izbeigšanos
r) Ieelpojot vēroju atbrīvošanos, izelpojot vēroju atbrīvošanos
s) Ieelpojot ļaujos velmju piepildījumam, izelpojot laujos vēlmju piepildījumam
t) Ieelpojot atļauju sev mīlēt, izelpojot atļauju sev mīlēt
u) Ieelpojot pieņemu mīlestību, izelpojot pieņemu mīlestību
,, JA SPĒJAT ELPOT , SPĒJAT BŪT APZINĀTĪBĀ , UN, JA SPĒJAT BŪT APZINĀTĪBĀ, SPĒJAT DZIEDINĀT UN PĀRVEIDOT SAVU DZĪVI ,,
Vienkārši elpojiet un izjūtiet savu elpu . sāciet apzinātu elpošanu ar 3 min ik pēc 3 stundām , tad pēc nedēļas, katru stundu 3 min un vēl pēc nedēļas jāsāk paildzināt laiks 5 min vai 7 min kamēr sasniegsim 20 min un tad to darām 1 vai 2 x reizes dienā
ESIET VESELI


Autors: Beata Sproģe-Kozlovska

svētdiena, 2020. gada 21. jūnijs


Gaišus un siltus Saulgriežus 🌼🌼🌼
Tas brīnumainais Saulgriežu laiks! Kad dabas stihijas mūs uzlādē ar enerģiju. Ieelpojam, sajūtam un izbaudām🤗 -Solstice🤗 Enjoy this time😍🌞 Gaišus un siltus Saulgriežus 🌼🌼🌼
🌞 Būt šeit un tagad...
🌼just
🌼elpot
🌼dzirdēt
🌼smaržot
🌼ļauties
🌼priecāties
🌼mīlēt

ceturtdiena, 2020. gada 11. jūnijs

Ja man ir labi, arī tiem, kuri ir manā energolaukā, ir labi



Pa-miers. Savstarpējā vienošanās ar sevi. Jaunā laikmeta egoisms.

Jaunais laikmets ir ieviesis zināmas izmaiņas terminā – egoisms. Caur ego cilvēkā ienāk ambīcijas, iekšējais spēks un virzība. Ja nav ego, tad ir saplūšana ar masu pūli, tad ir pakļaušanās, izdabāšana un piespiešanās. Patiesībā, jau nevienam nekas nav jāpierāda, ir tikai sevi jāparāda. Manā skatījumā egoisms šajā laikmetā ir mīlestība un cieņa pašam pret sevi, bet ar vienu būtisku nosacījumu “nedari otram to, kas tev pašam nepatiktu”.
Šobrīd, lai Jaunā laikmeta cilvēks spētu atbrīvoties no bailēm, dzīvot no sirds uz prātu, ticēt un paļauties uz saviem spēkiem, un būt mierā pašam ar sevi, ir nepieciešams atrasties vidē, kur apkārt ir ne tikai līdzīgi domājoši cilvēki, bet arī savas enerģētikas cilvēki. Protams, ka tas neizslēdz iekšējo darbu ar sevi, bet, jo vairāk tu sajutīsi savas enerģētikas cilvēkus, jo vieglāk šis ceļš padosies. Tad, kad tu esi vidē, kur tu esi sadzirdēts un saredzēts, kur izjūti pozitīvas vibrācijas, tu spēj sajust un realizēt savus patiesos nodomus.
Praktiska metode, kuru izmantoju ikdienas privātpraksē un kura palīdz Jaunā laikmeta cilvēkiem sajust savas enerģētikas cilvēkus, radīt pozitīvo savā dzīvē un pasargāt sevi no pārlieku lielas un nevajadzīgas emocionālo un enerģētisko resursu patērēšanas. Jaunā laikmeta egoisms sakņojas vienā pamatprincipā – “ja man ir labi, arī tiem, kuri ir manā energolaukā, ir labi”. Ir būtiski apzināties, ka svarīgi ir pievilkt sev pozitīvo spēku, nevis vispārējo pozitīvismu. Tev pašam sev ir jākļūst par pozitīvās enerģijas magnētu. Kā to izdarīt?
Pirmkārt, ir nepieciešams izprast, kurus cilvēkus tu ielaid savā energolaukā un kāpēc. Lai nokļūtu pie šīs izpratnes, iedali visus cilvēkus, kuri ir tavā dzīvē, četrās grupās. Veidojot iedalījumu, tev ir jābūt atklātam un godīgam pret sevi. Pārskatot cilvēku sarakstu un tos grupējot, uzdod sev jautājumu “kā es jūtos?”. Proti, kādas emocijas šis cilvēks tevī izraisa. Pirmajā grupā ir Draugi. Šajā grupā ietilpst nevis tie cilvēki, kurus tu līdz šim esi tā dēvējis, bet gan tādi, uz kuriem tu pilnībā vari paļauties, kuri palīdzēs, neuzdodot liekus jautājumus, neprašņājot tevi un nepieprasot neko pretim. Otrajā grupā ir Paziņas. Šie ir cilvēki, kurus tu zini, reizēm satiecies, lai iedzertu tēju, parunātu par dzīvi, aizietu uz kādu pasākumu, bet viņi nav draugi. Trešā grupa ir Vajadzīgie jeb bartera cilvēki. Šajā grupā, piemēram, var ietilpt frizieris, kosmetologs, ārsts, paziņa Jurģis, kurš strādā teātrī un sezonas atklāšanā iedod tev biļeti uz izrādi. Ceturtā grupa ir Nevienādības cilvēki. Šajā grupā ietilpst visi pārējie cilvēki, kurus tu zini. Nevienādības jeb nenoteiktības apzīmējums netiek lietots pazeminošā nozīmē, bet gan liekot uzsvaru uz to, ka šie cilvēki enerģētiskā ziņā nespēlē būtisku lomu tavā dzīvē. Izveido konkrētu sarakstu un iedalījumu ar draugiem, paziņām un vajadzīgajiem cilvēkiem. Nevienādības jeb nenoteiktības cilvēkus nav nepieciešams uzskaitīt, jo tādu būs pārāk daudz. Būtiskākais ir izprast, kuri cilvēki un kā grupējas pirmajās trīs kategorijās.
Nākamais solis ir izšķirot sociālos tīklus, tādus kā Facebook, Instagram, draugiem.lv, Pinterest, Twitter, utt. Pirmkārt, sāc ar grupām, cilvēkiem, kuriem tu seko. Lai vairotu pozitīvo spēku savā energolaukā, ir jāizvērtē, kuras no šīm grupām un cilvēkiem tev sniedz pozitīvas emocijas un sajūtas. Ja tu kādu laiku esi pievienojies kādai grupai, bet tur valda negācijas vai arī tiek pasniegta tikai vispārīga informācija, tavam energolaukam šāda grupa nav nepieciešama. Pārstāj sekot šādām grupām vai cilvēkiem. Katrā saitā atstāj ne vairāk kā piecas grupas/cilvēkus, kuriem tu seko. Pēc tam, kad tas ir izdarīts, izšķiro tā saucamos draugus. Ej cauri visiem cilvēkiem, uzdodot jautājumu “kā es jūtos”, kādas sajūtas šis cilvēks tevī izraisa. Sadzirdi un sajūti savas sajūtas, kādas vibrācijas un emocijas šis cilvēks tevī izraisa. Ja šis cilvēks tevī izraisa nepatiku (neatkarīgi no tā, vai viņš ir tavs radinieks, priekšnieks vai kolēģis), pārtrauc draudzību ar šo cilvēku. Tieši tāpat dari arī ar cilvēkiem, kurus nepazīsti. Ejot cauri “draugu” lokam, sadzirdi pats sevi, kā tu jūties, kad iedomājies par šo konkrēto cilvēku. Veidojot šo šķirošanu, tu atbrīvosies no nevajadzīga enerģijas resursu patēriņa un noplūdes.
Trešais solis ir energolauka dienasgrāmatas vai kalendāra izveidošana. Šīs dienasgrāmatas mērķis ir stiprināt tavas pozitīvās vibrācijas, iekļaujot savā energolaukā tos cilvēkus, kuri noteiktā dienā Tev sniedz pozitīvas vibrācijas. Ārējās pasaules enerģētika un iekšējais miera stāvoklis ietekmē ikviena garastāvokli un vibrācijas. Līdz ar to vibrācijas, kuras raida kāds cilvēks, ir mainīgas. Tāpēc būtiski ir veidot šo dienasgrāmatu katru dienu (no rīta un vakarā). Katru rītu savā energolauka dienasgrāmatā uzzīmē kādu figūru (aplis, trijstūris, kvadrāts vai kāda cita) un šajā figūrā ieraksti tos cilvēkus, kuri tev šajā rītā ir izraisījuši pozitīvas emocijas. Tiem nav jābūt cilvēkiem no ģimenes vai draugu loka. Tas var būt nepazīstams cilvēks, piemēram, tu klausies radio un dzirdi dziesmu, kura tev ļoti patīk un raisa pozitīvas emocijas. Ieraksti savā energolaukā mūziķa vārdu. Varbūt tas bija kaimiņš, kurš ejot uz darbu, tev ir tik sirsnīgi uzsmaidījis, ka tu sajuti pozitīvas emocijas. Raksti tikai tos cilvēkus, kuri sniedz pozitīvas vibrācijas. Šis saraksts tev kalpos kā pozitīvo enerģiju dienas biļete. Nēsā to sev līdzi, jo tāda veidā tu dienas laika būsi pozitīvu enerģiju ieskauts. Tieši šādu pašu sarakstu izveido vakarā pirms gulētiešanas. Ja vēlies, paliec lapiņu vai piezīmju blociņu zem spilvena. Lai arī miega laikā tavs energolauks būtu pozitīvs. Šādu sarakstu ir nepieciešams veikt vismaz 7 dienas no vietas. Vēl efektīvāk būs, ja energolauka dienasgrāmatu pildīsi mēnesi. Energolauks mainās katru dienu, tāpēc ir būtiski katru dienu veidot jaunu sarakstu un atjaunot pozitīvo energolauku ap sevi.
Pēc nedēļas vai mēneša tu saredzēsi kopsakarības – kādas figūras tu zīmēji, kuri cilvēki bija sarakstā, kādā figūrā katrs no viņiem bija ierakstīts. Energolauka dienasgrāmata palīdz izprast, kāda veida emocijas, sajūtas un vibrācijas raisa cilvēki, kuri diendienā ir tev blakus. Līdz ar to, tu vari izprast kādas attiecības ir jūsu starpā, kā sasaucas jūsu enerģētika un cik pozitīva ir jūsu enerģētiskā saikne.
Kā caur šo visu izpaužas Jaunā laikmeta egoisms? Vecais laikmets tik ilgi ir mācījis, ka ir jāizdzīvo, jāieņem noteikta loma sabiedrībā un ģimenē, iedalījis pareizos un nepareizos, ieguvējus un zaudētājus. Nemitīga tiekšanās pēc ilūziju pilnām attiecībām, kuras visbiežāk kalpo kā ārējā fasāde, kuras nodrošina noteiktu stāvokli sabiedrībā, pieņemtības sajūtu. Ar domu, es nevaru būt viens, kā tas izskatīsies, ko par mani padomās. Un pats galvenais – vecais laikmets ir licis mums aizmirst, ko nozīmē mīlēt pašam sevi. Patiesi mīlēt, cienīt un uzticēties. Vieglāk bija pieņemt sabiedrības pamatdomu, ka tas ir egoistiski. Veidojot iedalījumu grupās, tu sāc apzināties, kāds statuss katram no šiem cilvēkiem ir tavā dzīvē, kādu enerģētiku un emocijas viņi tev sniedz. Caur šo izpratni, mainās tava attieksme pret šo cilvēku, nevis negatīvā vai pārākā ziņā. Bet gan tu vairs neatļauj cilvēkiem, kuri nes negatīvas enerģijas tavā energolaukā, patērēt tavu enerģiju un spēku. Mainās viņu statuss tavās acīs un mainās tava attieksme pašam pret sevi. Patukšojas pieņēmumu un stereotipu soma. 
Agrāk šādu rīcību dēvēja par egoismu. Jaunajā laikmetā tā ir ticība pašam sev, savam spēkam un ļaušanās pozitīvajam. Tad, kad tevī ir vieglas un pozitīvas vibrācijas, tu jūties labi un arī cilvēki, kuri ir tavā energolaukā, jūtas labi. Un tu pats esi mierā, jo tev ir labi, tev ir savu enerģiju, pozitīvi cilvēki.
Indu Puri
Raksts no žurnāla "Mistērija" maija numura

otrdiena, 2020. gada 26. maijs

Jauno enerģiju jaunās izpausmes

Jauno enerģiju jaunās izpausmes
Gada sākums bija samērā kluss, ja runājam par tiem, kuri vēl tikai tagad sāk atmosties, kuri piedzīvo Jauno enerģiju ienākšanu savā dzīve. Tomēr pēdējo mēnešu laikā ir gluži vai bums, sava veida sprādziens, kurš ir atvēris vārtus, paplašinājis robežas, kuras aptver Jaunās enerģijas. Viss notiek tik paātrināti, ka šķiet, ka Jaunās enerģijas traucas pretim šai pasaulei ar vēl neredzētu ātrumu un jaudu.
Tie, kuri jau ir piedzīvojuši atmošanās sākumstadiju, zina, ar kādiem simptomiem ir jāsaskaras gan fiziskajā, gan emocionālajā plānā. Tiem, kuri, tikai tagad sāk atmosties, varat palasīt iepriekšējo gadu ierakstu http://www.padomualeja.lv/blog/params/post/2131929/jauna-laikmeta-energijas-un-to-raditas-parmainas
Tomēr ne par to šodienas ieraksts. Jaunās enerģijas nav konstants jēdziens, kuru var izprast un ierakstīt kā nemainīgu likumu un apgalvojumu. Tās mainās, un mēs tām līdzi. Tās ir kā izpētes brauciens, kurā Tu vari būt ceļabiedrs, bet ne stūrmanis. Tas, kādus simptomus Tu piedzīvo, ir atkarīgs no diviem faktoriem – cik liela ir Tava emocionālā bagāža un cik liela mērā Tu strādā pats ar sevi (šeit neder tādi termini kā - es gribēju, man vajadzētu, man likās, es taisījos, utt.). Tu vari, ja Tu dari. Kā jau minēju vairākos iepriekšējos ierakstos, šis un vismaz turpmākie divi gadi nesīs spēcīgus Jauno enerģiju viļņus. Ja iepriekšējos gados tie bija novērojami pāris reizes gadā, tad, sākot ar šo gadu, ir skaidri redzams, ka viss būs kā viens liels nepārtraukts vilnis, tik ar pāris “atelpas” brīžiem. Ir nepieciešams arvien straujāk atbrīvoties no ierobežojošajiem domāšanas un uzvedības modeļiem. 
Kā atpazīt šos Jauno enerģiju uzplaiksnījumus? Protams, ka neatņemama to daļa ir emociju karuselis, otrkārt, pilnīgi pazūd laika jēdziens (viņa vienkārši nav ). Kā arī fiziskie simptomi. Un šeit ir ienākuši jauni spēlētāji. Tāpēc nedaudz par ikdienas praksē visbiežāk novērotajiem simptomiem (galvenokārt fiziskā plānā).
•Sirdsklauves/pārsitieni – ļoti spēcīgi izpaužas jau kopš gada sākuma. Daudzi šo sasaista, ar tā saucamo, veģetatīvo distoniju. Patiesībā, tam ar VD nav nekāda sakara, jo tāda neeksistē. Sirdsklauves un pārsitieni ir saistīti ar līdzsvara trūkumu starp zemākajām un augstākajām čakrām.
•Nogurums – īslaicīgs nogurums ir saistīts ar fiziskā ķermeņa adaptēšanos Jaunajām enerģijām un augstākām vibrācijām. Ja nogurums ir ilglaicīgs jeb nepārejošs, tas ir saistīts ar pārāk lielu iekšējo kontroli un pretestību. Dēļ tā, ka Tu visiem spēkiem pretojies atlaist pagātnes notikumus un izmisīgi turies pie Vecās pasaules uzskatiem (pat tad, ja iekšēji jūti, ka tie Tevi attālina no Tavas patiesās būtības).
•Galvassāpes, jo īpaši pakauša apvidū – signalizē par bloku kroņa čakrā. Vienkārši izsakoties, Jaunās enerģijas ieplūst Tevī, bet Tu tās bloķē, līdz ar to veidojas sava veida mezglojums kroņa čakras rajonā, un tas spiež uz pakausi.
•Dzirde. Papildus līdzšinējai džinkstēšanai ausīs, Tu sāc sadzirdēt skaņas, kuras iepriekš neesi saklausījis. Tava dzirde ir noskaņota uz augstākas frekfences skaņām. Zemākas frekfences, vai nu Tu nedzirdi vai tieši pretēji, tās Tevī izsauc nepatiku, uzbudināmību un pat savā veidā kaitina un tracina. Vēl šeit varētu pieminēt “ar mani atkal runā kaijas”. It kā dzirdi kaut ko, bet pats nezini ko.
•Kur mans pamats? Trūkst sazemējuma, tāpēc Tu bieži klūpi, krīti un aizķeries. Radot iespaidu, ka Tu esi viens super neveikls cilvēks. Tā jau nav. Trūkst pamata un balansa. Visbiežāk šo simptomu novēroju tiem, kuri joprojām mēģina dzīvot divas dzīves – Jaunās un Vecās pasaules. Tas vienkārši nav iespējams. Ir pienācis laiks, kad ir jāizdara izvēle, kurā pasaulē Tu paliksi.
•Sāpes – neizskaidrojamas, medicīniski nevar atrast iemeslu, cēloni, utt. Tad, kad Tu esi aizmidzis, kad neesi gatavs strādāt ar sevi, Tevi cenšas atmodināt visiem iespējamiem veidiem. Un nav efektīvāka veida, kā to izdarīt, kā caur sāpēm fiziskajā ķermenī. 
•Dzīve kā kino. Vērotāja lomas ieņemšana. Tu sāc raudzīties uz apkārt notiekošo kā uz filmu, kadri iet viens pēc otra, bet Tu esi tikai skatītājs.
•Neizskaidrojama vēlme radīt – komponēt, zīmēt, rakstīt, stādīt, utt.. Kaut ko veidot, izpaust savu talantu, pat to, kuru līdz šim neesi apzinājies. Un Tev tas sanāk neizskaidrojami viegli un brīnišķīgi.
•Neiederības un nepiederības sajūta. Jo spēcīgāka veidojas plaisa starp Jauno un Veco pasauli, jo spēcīgāk tiekam attālināti no cilvēkiem, kuri nav daļa no mūsu ceļa pašiem pie sevis. 
•Vienatne – Tev ir vēlme vairāk laika pavadīt pašam ar sevi. Pat tad, ja līdz šim esi bijis izteikti ekstraverts cilvēks.
•Tu jūti spēcīgu saikni ar dabu un visu dzīvo. 
Pajautā sev tik vienu, vai Tu joprojām turies pie ierastā un pierastā, vai arī beidzot esi gatavs tam, ka vairs nebūs tā, kā bija līdz šim. Jaunās enerģijas un to ienestās pārmaiņas liek būt super elastīgam it visā domāšanā, rīcībā un spējā pieņemt nezināmo un pārmaiņas. Caur brīvību un ļaušanos Tu ej pretim Jaunajai pasaulei. Atļaujot sev piedot, atļauj sev būt pašam un atļaujot sev piedzimt no jauna.

Indu

Avots:

otrdiena, 2020. gada 14. aprīlis

Par prāta mieru....


Pasena Pētera Kļavas lekcija, bet joprojām aktuāla. Kas mēs esam, kāpēc jāiegūst prāta miers un līdzsvars sevī.

ceturtdiena, 2020. gada 9. aprīlis

Divu burvīgu sieviešu Intas Blūmas un Tijas Kazākas saruna. Atklāta un patiesa. Tiju iesaku kā burvīgu jogas pasniedzēju, ko esmu atklājusi sev šajā laikā. Īpaši tiem, kuriem ir problēmas ar muguru. Vienmēr esmu gribējusi iemācīties jogot, vingrot ar smaidu nevis caur sāpēm. Un Tija to iemāca. Paldies, Tev, Tija. Smaidu :)💕🥰🙏